Dostawa - Płatności

Koszty przesyłki                                                                                                   

Wartość zamówienia GLS Paczka w Ruchu
Pobranie Przedpłata Pobranie Przedpłata
0 zł – 149,99 zł 15,00 zł 13,00 zł 7,50 zł 4,50 zł
150 zł – 499,99 zł 15,00 zł 13,00 zł 0,00 zł 0,00 zł
Powyżej 500,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł 0,00 zł

Rodzaje płatności

Płatność za pobraniem:

  • Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 13.00 są wysyłane tego samego dnia.
  • Zamówienia złożone po godzinie 13.00 oraz w weekendy są wysyłane kolejnego dnia roboczego.

Płatność poprzez przelew bankowy oraz szybkie płatności PayU (przelew/karta):

Towar jest wysyłany po zaksięgowaniu wpłaty.

  • Przy zaksięgowaniu wpłaty w dni robocze do godziny 13.00 towar jest wysyłany tego samego dnia.
  • Przy zaksięgowaniu wpłaty w dni robocze po godzinie 13.00 oraz w weekendy towar jest wysyłany kolejnego dnia roboczego.

Płatność poprzez szybkie płatności PayU:

W przypadku, gdy z jakiejkolwiek przyczyny nie powiedzie się płatność online, w ciągu 2 godzin na adres e-mail podany w zamówieniu otrzymacie Państwo wiadomość zawierającą dane niezbędne do wykonania standardowego przelewu bankowego. Numer rachunku, na jaki można dokonać przelewu, znajduje się również w zakładce "Kontakt". Prosimy o wpisanie w tytule przelewu numeru Państwa zamówienia.

Sposoby dostawy

Dostawa poprzez firmę kurierską GLS:

Kurierzy dostarczają przesyłki w dni robocze w godzinach 9.00-16.00. Kurier podejmuje 2 próby dostarczenia przesyłki. W przypadku pierwszej nieudanej próby dostarczenia kolejna odbywa się w następnym dniu roboczym. Jako adres dostawy najlepiej jest wskazać miejsce gdzie spędzamy najwięcej czasu. Jeżeli miejscem doręczenia będzie zakład pracy, uprzejmie prosimy o podanie nazwy firmy.
Firma kurierska zastrzega sobie dwa dni robocze na dostarczenie przesyłki, jednak większość z nich Zamawiający otrzymują już następnego dnia roboczego. 

Odbiór przesyłki w punktach "Paczki w RUCHu":

Przesyłkę można odebrać we wcześniej wybranym punkcie odbioru jedynie na podstawie jednorazowego kodu, który otrzymują Państwo w wiadomości sms. Informacja ta jest jednocześnie potwierdzeniem, że paczka znajduje się już w punkcie odbioru. Przesyłkę można odebrać w ciągu 5. dni roboczych od daty otrzymania informacji o jej dostarczeniu. 

Czas dostarczenia przesyłki do punktu "Paczki w RUCHu" wynosi około 3. dni roboczych od daty jej nadania. Korzystając z tej usługi, zamówienie opłacić można poprzez szybkie płatności PayU, tradycyjny przelew bankowy lub przy odbiorze.

Po przygotowaniu przez nas przesyłki do nadania otrzymacie Państwo informację mailową z numerem paczki oraz adresem strony na której będzie można śledzić jej status oraz wprowadzić ewentualne zmiany.

Panel użytkownika

Logowanie / Rejestracja

Ulubione

Mój koszyk 0